» » Milan Lasica, Július Satinský - Ktosi Je Za Dverami

Milan Lasica, Július Satinský - Ktosi Je Za Dverami mp3 flac


Size MP3 album: 1896 mb. | Size FLAC album: 1679 mb.

to is the largest czech cloud storage.

to is the largest czech cloud storage.

D Translated by STRIEBORNYSRSEN: JÚLIUS SATINSKÝ & MILAN LASICA. Po slovensky: Drahí priatelia :D, toto video vzniklo na základe požiadavky mojej dobrej kamošky a ak ho neokomentuje, tak ju pretrhnem :D. Nie je to pôvodné video k piesni, čo môžete spozorovať keď sa lepšie zadívate na mladú dámu, ktorú so do videoklipu hodila.

Москвичка в Милане: правдивые итальянские истории с любовью и юмором, Milan, Italy.

Get the Tempo of the tracks from Ktosi Je Za Dverami II. (1983) by Milan Lasica & Július Satinský. Album starts at BPM, ends at BPM (+0), with tempos within the -BPM range. Try refreshing the page if dots are missing). Recent albums by Milan Lasica & Július Satinský.

Milan Lasica, Július Satinský. Opus, Gramofonový Klub. Milan Lasica & Július Satinský, Jaroslav Filip - Deň Radosti (Album). Milan Lasica, Július Satinský.

Album by Milan Lasica. Prestal Som Piť by Milan Lasica and Július Satinský.

Home AudiobooksFor adults Lasica & Satinský : Ktosi je za dverami. Lasica & Satinský : Ktosi je za dverami. Ktosi je za dverami 1. Pred dverami sú Milan Lasica a Július Satinský 2. Za dverami je Miloš Kopecký 3. Pred dverami sú Milan Lasica a Július Satinský 4. Za dverami je Ivan Krajíček a Oldo Hlaváček 5. Za dverami je Zdena Studenková 6. Za dverami je Ladislav Chudík. Ktosi je za dverami 2 1. Za dverami je František Dibarbora 3. Za dverami je Milan Kňažko 4. Pred dverami sú Milan Lasica a Július Satinský 5. Za dverami je Gabo Zelenay 6. Za dverami je Michal Dočolomanský. More music and videos from Lasica & Satinský

Milan Lasica is the only member of the legendary trio Lasica-Satinský-Filip still alive today. LP - Pred popravou (Záznam predstavenia) - 1979, Opus, LP. LP - Bolo nás jedenásť - 1981, Opus, LP, together with Ľubomír Belák. LP - S vetrom o preteky - 1982, Opus, LP. LP - My - 1987, Opus, LP. LP - Sťahovaví vtáci - 1990, Opus, LP. Deň Radosti - theatrical performance of Štúdio S, music, character of the Pianist.


Milan Lasica, Július Satinský - Ktosi Je Za Dverami mp3 flac
Dialogue
Performer: Milan Lasica, Július Satinský
Title: Ktosi Je Za Dverami
Category: Audio
Released: 1982
Rating: 4.2/5
Votes: 895
Other Formats: VOX ADX VOC WAV ASF AHX MIDI