» » Edip Akbayram, Dostlar - Bugün Bizde Bayram Var / Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu

Edip Akbayram, Dostlar - Bugün Bizde Bayram Var / Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu mp3 flac


Size MP3 album: 1126 mb. | Size FLAC album: 1275 mb.

Loading the chords for 'Edip Akbayram-Bu yıl benim yeşil bağım kurudu'.

Songwriter – Aşık Mahzuni Şerif. B. Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu. Songwriter – Aşık Mahzuni Şerif. Related music albums.

Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu (HD). 4:06 · 164,082 Views. VidumanSVideosEdip Akbayram - Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu. English (UK) · Русский · Українська · Suomi · Español.

Tufan Altaş -Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu(By-Samet)Farkıyla.

Album: Mahzuni'ye Saygı, 2017. Benim ile lokma yiyip içenler Gölgemin altında konup göçenler Sizi zalim dar günümde kaçanlar Ben kendi kendime çatar ağlarım. Mahzuni Şerif'im budur ahvalım Zamane bozulmuş insanlar zalım Kıyamete kadar gider bu halım Sabır edip matem tutar ağlarım.

Edip Akbayram'ın 1981 yılında Türküola Müzik tarafından yayınlanan 242 numaralı 45'liğinde yer alan bir Aşık Mahzuni Şerif türküsüdür. Orijinal plaktan yüklenmiştir. Edip akbayram -geçmiyor günler. by NEJAT XAK 7 years ago. ceylan benim yesil bagim kurudu erc hi 46100. by amir rahimi 7 years ago. Çeşmi Siyahım,,Gürgin Özcan. by gürgin özcan 6 years ago. Aysun Gültekin - Yeşil Ördek Gibi Daldım Göllere.

on Dün Ve Bugün, Vol. 2. 00:00, 00:00. Edip Akbayram- Bu yıl benim yeşil bağım kurudu. Edip Akbayram - Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu (Orijinal Plak Kayıt). Edip Akbayram-Bu yıl benim yeşil bağım kurudu. Edip Akbayram - Bu yıl Benim Yeşil Bağım. Bu Yıl Benim Yeşil Bağım. Sevcan Orhan - Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu. Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu (45 lik Plak).

Tracklist Hide Credits

A Bugün Bizde Bayram Var
Songwriter – Aşık Mahzuni Şerif
B Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu
Songwriter – Aşık Mahzuni Şerif

Edip Akbayram, Dostlar - Bugün Bizde Bayram Var / Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu mp3 flac
Performer: Edip Akbayram
Title: Bugün Bizde Bayram Var / Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu
Category: Rock / Pop / Country, Folk
Released: 1981
Rating: 4.6/5
Votes: 930
Other Formats: MIDI WAV VOX DXD FLAC DMF AC3