» » Bayram Koca - Makberinde Rahat Uyu Sevgili / Seni Sevdi Günah Etti Gönlüm

Bayram Koca - Makberinde Rahat Uyu Sevgili / Seni Sevdi Günah Etti Gönlüm mp3 flac


Size MP3 album: 1800 mb. | Size FLAC album: 1219 mb.

Album · 1987 · 11 Songs. Gönül Seni Nasıl Unutsun Bayram Koca.

Makberimde Rahat Uyu Sevgili. Seni Sevdi Günah Etti Gönül. Yarab Yok Mudur Derde Aşka Çare. Ruhum Da Yanar Belki. Currently there are no lyrics for this song. Be the first to submit the lyrics!

Singles & EPs. ob25. Makberinde Rahat Uyu Sevgili, Seni Sevdi Günah Etti Gönlüm ‎(7", Single).

Bayram Koca Son Dua. Duration: 6:52 File type: mp3. Play online Download. Bayram Koca Makberimde Rahat Uyu Sevgili. Bayram Koca Seni Sevdi Günah Etti Gönül. all songs . Other listen.

Bayram Koca Seni Sevdi Günah Etti Gönül. play) (pause) (download) (fb) (vk) (tw). John Bilezikjian Seni Sevdi Geönlüm Yine Sevecek. The Government Chorus of Ministry Culture Neden Kalbim Seni Sevdi (Album Version) (Album Version).

Bayram Koca Beklemedin Beni. Duration: 4:09 File type: mp3. Download Bayram Koca – Beklemedin Beni.

Semra İleten - Günah Değilmi. Ayfer Ünler - Ben Sevdim Eller Aldi, Seni Taşa Gömmeli. Metin Milli - Merhaba 3. Neşe Karaböcek - Koca Dunya, Atsan Atilmaz Satsan Satilmaz. Kerbela Mersiyesi, 4m 02sec. Makberimde Rahat Uyu Sevgili. Chat About Makberimde Rahat Uyu Sevgili by Bayram Koca. For You. Music, radio and podcasts, all free. Listen online or download the iHeartRadio App. Connect. 6. Listen to Kerbela Mersiyesi now. Listen to Kerbela Mersiyesi in full in the this site app.

Bir sayfa kopuyor zamandan. Ayrılırken sen yanımdan. Bu aşkın daha en başından. Korkuyordum ben sonundan. Bir günah gibi gizledim seni. Kimse görmedi seninle beni. Ağlarken içim güldü gözlerim. Bir günah gibi gizledim. Ne bugün ne de yarından.

Tracklist

A Makberinde Rahat Uyu Sevgili
B Seni Sevdi Günah Etti Gönlüm

Bayram Koca - Makberinde Rahat Uyu Sevgili / Seni Sevdi Günah Etti Gönlüm mp3 flac
Performer: Bayram Koca
Title: Makberinde Rahat Uyu Sevgili / Seni Sevdi Günah Etti Gönlüm
Category: Country, Folk
Rating: 4.7/5
Votes: 112
Other Formats: AIFF ASF MP1 MP2 AUD RA MP4